Silvestrovský běh 2019 je tu! Ptáte se, kde zaparkovat či kudy vstoupit do haly? Máme pro vás souhrnné informace před startem

  • by

Již po osmé oslaví sportovci v Chebu Silvestr a o den předběhnou své novoroční předsevzetí. Do města na západě Čech míří několik stovek běžců z různých koutů naší země i zahraničí. Pojďte si společně s námi projít poslední informace před startem.

Zázemí akce

Hlavní zázemí akce se bude nacházet v městské sportovní hale, která se nachází v ulici U Stadionu (mapa).

Parkování

Sportovní areál nabízí hned několik možností k zaparkování vozidel účastníků. Součástí areálu je velké parkoviště. Další možnosti k zaparkování v okolí zázemí naleznete pod tímto odkazem.

Vstup do zázemí

Hlavní vchod pro diváky (bude označeno cedulí).

Registrace

V zázemí naleznete čtyři registrační stánky. Stánek Online registrace je určen pro předem registrované účastníky, kteří využili registrační formulář na internetu. Stánek Nové registrace je určen pro účastníky, kteří se budou registrovat až na místě. Účastník je povinen vypsat oficiální přihlášku a zaplatit startovné, bez přihlášení není možné absolvovat trasu a využít zázemí akce. Chodci a turisté se hlásí u stánku Registrace turisté. Členové běžeckého klubu Rozběhnito.cz se budou registrovat u stánku s bannerem Rozběhnito.cz. Stánky budou otevřené od 9 hodin

Šatny, sprchy, úschovna

V zázemí akce budou připravené oddělené šatny pro muže i pro ženy (v šatnách jsou sprchy). Úschovna bude otevřena od 9 hodin. Úschovna bude otevřena do 13 hodin.

Start a část trasy za doprovodu

Start bude letos z koridoru od šaten haly. Bude označen startovní bránou. Start proběhne v 10:30 a jeho úvodní část bude organizována za doprovodu vozidla MP a organizátorů, kteří účastníky dovedou až do městské části Háje. Doporučujeme cyklistům, aby se na startu postavili do čela startující skupiny. 

Trasa

Silvestrovský taxík

Všichni přihlášení účastníci mají nárok na odvoz z Lorety zpět do místa startu. Stanice odvozu bude u brány na Loretě. Auta určené k přepravě účastníků budou označené nápisem Silvestrovský taxík. Poslední taxík je možné využít ve 12:30! K dispozici bude 9 místná dodávka a osobní automobil. Přeprava kol pouze po domluvě!

Občerstvení

Pro účastníku bude připravené bohaté občerstvení. To bude k dispozici v cíli závodu, v polovině trati a na Loretě. Občerstvení v cíli (v hale) bude k dispozici do 14:00.

Tombola

Každý účastník může po doběhnutí vhodit lístek se svým jménem do tomboly.

Časový harmonogram:

9:00 otevření zázemí v hale – zahájení registrací

10:05 Slavnostní zahájení

10:20 Otevření startovního koridoru

10:30 Start

Od 11:30 Tombola (vždy po čtvrt hodině)

Nenechávejte prosím registraci na poslední chvíli! K dispozici máme teplé zázemí v hale. Dbejte prosím na veškeré pokyny pořadatelů.

Těšíme se na vás!

Organizační tým Rozběhnito.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *