Silvestrovský běh je tu! Ptáte se, kde zaparkovat či kudy vstoupit do haly? Máme pro vás souhrnné informace před startem

Již po sedmé oslaví sportovci v Chebu Silvestr a o den předběhnou své novoroční předsevzetí. Do města na západě Čech míří několik stovek běžců z různých koutů naší země i zahraničí. Pojďte si společně s námi projít poslední informace před startem.

Zázemí akce

Hlavní zázemí akce se bude nacházet v městské sportovní hale, která se nachází v ulici U Stadionu (mapa).

Parkování

Sportovní areál nabízí hned několik možností k zaparkování vozidel účastníků. Součástí areálu je velké parkoviště. Další možnosti k zaparkování v okolí zázemí naleznete pod tímto odkazem.

Vstup do zázemí

Z důvodu letošní rekonstrukce zázemí haly bude letos vstup do haly směrem přes šatny a hlavní vchod pro diváky.

Registrace

V zázemí naleznete tři registrační stánky. Stánek Online registrace je určen pro předem registrované účastníky, kteří využili registrační formulář na internetu. Stanek Nové registrace je určen pro účastníky, kteří se budou registrovat až na místě. Účastník je povinen vypsat oficiální přihlášku a zaplatit startovné, bez přihlášení není možné absolvovat trasu a využít zázemí akce. Chodci a turisté se hlásí u stánku Registrace turisté. Stánky budou otevřené od 9 hodin

Šatny, sprchy, úschovna

V zázemí akce budou připravené oddělené šatny pro muže i pro ženy (v šatnách jsou sprchy). Úschovna bude otevřena od 9 hodin. Úschovna bude otevřena do 13 hodin.

Start a část trasy za doprovodu

Start bude letos z koridoru od šaten haly. Start proběhne v 10:30 a jeho úvodní část bude organizována za doprovodu vozidla MP a organizátorů, kteří účastníky dovedou až do městské části Háje. Doporučujeme cyklistům, aby se na startu postavili do čela skupiny.

Trasa

Z důvodu hned několika komplikací na tradiční trati (oprava lávky, stavba tunelu na cyklostezce), doznala letošní trasa drobných úprav, které prodlouží trasu běhu.

Silvestrovský taxík

Všichni přihlášení účastníci mají nárok na využít odvozu z Lorety zpět do místa startu. Stanice odvozu bude u brány na Loretě. Auta určené k přepravě účastníků budou označené nápisem Silvestrovský taxík. Poslední taxík je možné využít ve 12:30!

Občerstvení

Pro účastníku bude připravené bohaté občerstvení. To bude k dispozici v cíli závodu, v polovině trati a na Loretě. Občerstvení v cíli (v hale) bude k dispozici do 14:00.

Tombola

Každý účastník dostane u registrací lístek k účasti v tombole. Tombola se bude losovat v hale od 11:30 každou čtvrt hodinu.

Časový harmonogram:

9:00 otevření zázemí v hale – zahájení registrací

10:05 Slavnostní zahájení

10:20 Otevření startovního koridoru

10:30 Start

Od 11:30 Tombola (vždy po čtvrt hodině)

Nenechávejte prosím registraci na poslední chvíli! K dispozici máme teplé zázemí v hale. Dbejte prosím na veškeré pokyny pořadatelů.

Těšíme se na vás v pondělí!

Organizační tým Rozběhnito.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *